fbpx

Merhabalar. Otelimiz 25 yıllık tecrübesi ve uzman çalışanları ile sizlere hizmet sunmaya devam ediyor.

Büyük İstanbul otogarında 1996 yılında açılan elit otel, 2014 yılının ağustos ayı itibari ile yenilenerek ve hizmet kalitesini artırarak Nova Otel tabelası altında hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Otelimiz 48 oda ve 95 yatak kapasitesi ile 7/24 açık olup ücrete dahil olan 24 saat sıcak su, Wifi, saç kurutma makinası, TV, klima standartlarının yanında 07:00 – 10:00 saatleri arası yemek salonumuzda kahvaltı verilmektedir. Bünyemizde bulunan 48 odanın 18’i Deluxe, diğer odalarımız standarttır. 24 saat açık olan resepsiyon hizmetimiz talebinize her an karşılık vermektedir. Büyük İstanbul otogarında İspark’ın güvencesinde bulunan açık otoparklar, araçları ile gelen misafirlerimiz için uygundur.

Modern-klasik yeni mimari diliyle Türkiye’nin dört bir yanından İstanbul’a gelmekte olan değerli misafirlerimize otelimiz 7/24 hizmet vermektedir. Gerek otogar gibi merkezi bir konumda bulunması gerekse uzun veya kısa yollardan gelmiş yolcular için rahatlıkla ve pratik bir şekilde yerleşmeleri için uygundur.

Büyük İstanbul otogarının en üst katına konumlanmış olan otelimize giriş yaptığınız anda Göbeklitepe mimari tasarımı sizi karşılar. İnsanlığın yapmış olduğu bu uzun yolculukta, kısa süreler de olsa sizlere hizmet vererek, bu yolculuğun devamında hoş anılar bırakmak arzusuyla görevimize devam etmekteyiz.

Nova Otel ile Ziyaretiniz Konfor İçinde...

18

Deluxe Oda

48

Toplam Oda

30

Çalışan

8

Servis

Rezervasyon ve Bilgi